- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Circuit Board Shielding (CBS) Catalog.pdfMaklumat alam sekitar
Leader Tech Inc RoHS/REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $23.46 | $23.46 |
Spesifikasi teknologi 89-CBSA-2.0X2.25X0.8
Spesifikasi Teknikal Leader Tech Inc. - 89-CBSA-2.0X2.25X0.8, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Leader Tech Inc. - 89-CBSA-2.0X2.25X0.8
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Leader Tech Inc. |
| Lebar - keseluruhan | 2.000" (50.80mm) |
| pengudaraan | Non-Vented |
| Jenis | Shield, 2-Piece |
| Siri | 80-CBS |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Panjang - keseluruhan | 2.250" (57.15mm) |
| Tinggi - Secara keseluruhan | 0.800" (20.32mm) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.90.9800 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Leader Tech Inc. 89-CBSA-2.0X2.25X0.8.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 89-CBSA-2.0X4.25X0.8 | 89-CBSA-2.0X2.5X0.8 | 89-CBSA-2.0X3.25X0.8 | 89-CBSA-2.0X2.75X0.8 |
| Pengeluar | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. |
| Lebar - keseluruhan | - | - | - | - |
| Tinggi - Secara keseluruhan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pengudaraan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Panjang - keseluruhan | - | - | - | - |
Muat turun 89-CBSA-2.0X2.25X0.8 PDF datasheets dan dokumentasi Leader Tech Inc. untuk 89-CBSA-2.0X2.25X0.8 - Leader Tech Inc..
89-CBSA-1.75X5.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 5.25" T/H
89-CBSA-2.0X2.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 2" THROUGH HOLE
89-CBSA-2.0X3.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 3" THROUGH HOLE
89-CBSA-2.0X4.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 4.5" THROUGH HOLE
89-CBSA-2.0X2.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 2.75" T/H
89-CBSA-1.75X4.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 4.5" T/H
89-CBSA-1.75X6.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 6" T/H
89-CBSA-1.75X4.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 4.25" T/H
89-CBSA-1.75X5.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 5.75" T/H
89-CBSA-1.75X5.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 5.5" T/H
89-CBSA-2.0X3.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 3.75" T/H
89-CBSA-2.0X3.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 3.25" T/H
89-CBSA-2.0X3.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 3.5" THROUGH HOLE
89-CBSA-2.0X4.25X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 4.25" T/H
89-CBSA-1.75X5.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 5" T/H
89-CBSA-2.0X4.0X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 4" THROUGH HOLE
89-CBSA-2.0X2.5X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 2" X 2.5" THROUGH HOLE
89-CBSA-1.75X4.75X0.8Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 4.75" T/HAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.