- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
LWA060-C Series.pdfSpesifikasi teknologi LWA060-C210-MXD
Spesifikasi Teknikal AUTEC POWER SYSTEMS - LWA060-C210-MXD, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan AUTEC POWER SYSTEMS - LWA060-C210-MXD
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | AUTEC POWER SYSTEMS |
| Berat | - |
| Voltan - Output | 17 ~ 43V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input (Min) | 120VAC, 127VDC |
| Voltan - Input (Max) | 277VAC, 420VDC |
| Jenis | Constant Current |
| topologi | AC DC Converter |
| Style penamatan | Wire Leads |
| Nombor standard | UL 8750 |
| Saiz / Dimensi | 5.16" L x 2.66" W x 1.32" H (131.1mm x 67.6mm x 33.5mm) |
| Siri | LWA060-C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penilaian | IP67 |
| Kuasa (Watt) | 60 W |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| ciri-ciri | OTP, OVP, SCP |
| kecekapan | 88.5% |
| dimming | DMX |
| Semasa - Output (Max) | 2.1A |
| Agensi kelulusan | cUL, UL |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan AUTEC POWER SYSTEMS LWA060-C210-MXD.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | LWA060-C210-MXS | LWA060-C210-MXK | LWA060-C210-TRD | LWA060-C210-ERD |
| Pengeluar | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS | AUTEC POWER SYSTEMS |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| topologi | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Berat | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| dimming | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - Output | - | - | - | - |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
Muat turun LWA060-C210-MXD PDF datasheets dan dokumentasi AUTEC POWER SYSTEMS untuk LWA060-C210-MXD - AUTEC POWER SYSTEMS.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.