- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dokumen lain yang berkaitan
Diode Flammability.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.091 | $0.09 |
| 10+ | $0.072 | $0.72 |
| 30+ | $0.064 | $1.92 |
| 100+ | $0.054 | $5.40 |
| 500+ | $0.05 | $25.00 |
| 1000+ | $0.047 | $47.00 |
Spesifikasi teknologi RSX101VAM30TR
Spesifikasi Teknikal Rohm Semiconductor - RSX101VAM30TR, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Rohm Semiconductor - RSX101VAM30TR
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | LAPIS Technology |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 470 mV @ 1 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | TUMD2M |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 2-SMD, Flat Lead |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu operasi - Junction | 150°C (Max) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 200 µA @ 30 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | 1A |
| Kemuatan @ Vr, F | - |
| Nombor produk asas | RSX101 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Rohm Semiconductor RSX101VAM30TR.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RSX101VA-30TR | RSX101VYM30FHTR | RSX201LAM30TR | RSX101MM-30TR |
| Pengeluar | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor | Rohm Semiconductor |
| Speed | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kemuatan @ Vr, F | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun RSX101VAM30TR PDF datasheets dan dokumentasi Rohm Semiconductor untuk RSX101VAM30TR - Rohm Semiconductor.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.