- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
RMC Style Datasheet.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.002 | $0.00 |
Spesifikasi teknologi RMC1/20-4992FPA
Spesifikasi Teknikal Kamaya Inc. - RMC1/20-4992FPA, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Kamaya Inc. - RMC1/20-4992FPA
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Kamaya |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±200ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 201 |
| Saiz / Dimensi | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Siri | RMC |
| Mod panel | 49.9 kOhms |
| penilaian | - |
| Kuasa (Watt) | 0.05W, 1/20W |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | 0201 (0603 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.010" (0.26mm) |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thick Film |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Kamaya Inc. RMC1/20-4992FPA.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RMC1/20-4993FPA | RMC1/20-4991FPA | RMC1/20-49R9FPA | RMC1/20-4990FPA |
| Pengeluar | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. | Kamaya Inc. |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Mod panel | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| komposisi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
Muat turun RMC1/20-4992FPA PDF datasheets dan dokumentasi Kamaya Inc. untuk RMC1/20-4992FPA - Kamaya Inc..
RMC1/20-4990FPAKamaya Inc.RES 499 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4R32FPAKamaya Inc.RES 4.32 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-47R5FPAKamaya Inc.RES 47.5 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-48R7FPAKamaya Inc.RES 48.7 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4994FPAKamaya Inc.RES 4.99M OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4R12FPAKamaya Inc.RES 4.12 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4R30FPAKamaya Inc.RES 4.3 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4874FPAKamaya Inc.RES 4.87M OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4873FPAKamaya Inc.RES 487K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4870FPAKamaya Inc.RES 487 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4R02FPAKamaya Inc.RES 4.02 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-49R9FPAKamaya Inc.RES 49.9 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4872FPAKamaya Inc.RES 48.7K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4993FPAKamaya Inc.RES 499K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4991FPAKamaya Inc.RES 4.99K OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4R3JPAKamaya Inc.RES 4.3 OHM 5% 1/20W 0201
RMC1/20-4R22FPAKamaya Inc.RES 4.22 OHM 1% 1/20W 0201
RMC1/20-4871FPAKamaya Inc.RES 4.87K OHM 1% 1/20W 0201Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.