- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
T491 Series, Industrial.pdfHTML Datasheet
T491 Series, Industrial.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.754 | $0.75 |
Spesifikasi teknologi T491D337K006AT4380
Spesifikasi Teknikal KEMET - T491D337K006AT4380, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - T491D337K006AT4380
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 6.3 V |
| Jenis | Molded |
| Toleransi | ±10% |
| Saiz / Dimensi | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Siri | T491 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 2917 (7343 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Pengilang Kod Saiz | D |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.122" (3.10mm) |
| ciri-ciri | General Purpose |
| Kadar kegagalan | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 400mOhm |
| kemuatan | 330 µF |
| Nombor produk asas | T491D |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.21.0050 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET T491D337K006AT4380.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | T491D337K006AT4860 | T491D337K006AT4280 | T491D337K006AT4539 | T491D337K006AT7280 |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| penilaian | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Pengilang Kod Saiz | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun T491D337K006AT4380 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk T491D337K006AT4380 - KEMET.
T491D337K006ATAUT0KEMET
T491D336M035ZT7280KEMETCAP TANT 33.0UF 35.0V
T491D336M035ZTAU00KEMETCAP TANT 33.0UF 35.0V
T491D337K006ZTZ012KEMETCAP TANT 330.UF 6.0V
T491D336M035ZTKEMETCAP TANT 33.0UF 35.0VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.