- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Goldmax, C0G 330 Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.572 | $0.57 |
Spesifikasi teknologi C317C562G1G5TA7301
Spesifikasi Teknikal KEMET - C317C562G1G5TA7301, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C317C562G1G5TA7301
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 100V |
| Toleransi | ±2% |
| Ketebalan (Max) | - |
| suhu Pekali | C0G, NP0 |
| Saiz / Dimensi | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) |
| Siri | GoldMax 300 Comm C0G |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Radial |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Style Lead | Formed Leads |
| Lead Jarak | 0.200' (5.08mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.200' (5.08mm) |
| ciri-ciri | Low ESL |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 5600 pF |
| Nombor produk asas | C317C |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0060 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C317C562G1G5TA7301.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C317C562G1G5TA7301 | ERJ-U14D14R7U |
| Pengeluar | KEMET | Panasonic Electronic Components |
| Ketebalan (Max) | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.200' (5.08mm) | 0.028" (0.70mm) |
| Kadar kegagalan | - | - |
| pemasangan Jenis | Through Hole | - |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Lead Jarak | 0.200' (5.08mm) | - |
| Nombor produk asas | C317C | ERJ-U14 |
| penilaian | - | AEC-Q200 |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 155°C |
| Siri | GoldMax 300 Comm C0G | ERJ-U14 |
| Style Lead | Formed Leads | - |
| Saiz / Dimensi | 0.150' L x 0.100' W (3.81mm x 2.54mm) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Toleransi | ±2% | ±0.5% |
| Voltan - Rated | 100V | - |
| ciri-ciri | Low ESL | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| suhu Pekali | C0G, NP0 | ±100ppm/°C |
| Pakej / Kes | Radial | 1210 (3225 Metric) |
| aplikasi | General Purpose | - |
| kemuatan | 5600 pF | - |
Muat turun C317C562G1G5TA7301 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C317C562G1G5TA7301 - KEMET.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.