- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
ArcShield High Volt X7R.pdfHTML Datasheet
ArcShield High Volt X7R.pdfDokumen lain yang berkaitan
C1812W473KDRACTU.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.435 | $0.44 |
Spesifikasi teknologi C1812W473KDRAC7800
Spesifikasi Teknikal KEMET - C1812W473KDRAC7800, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C1812W473KDRAC7800
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 1000V (1kV) |
| Toleransi | ±10% |
| Ketebalan (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| suhu Pekali | X7R |
| Saiz / Dimensi | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Siri | ArcShield SMD Comm X7R HV |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 1812 (4532 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Soft Termination, High Voltage, ArcShield™ |
| Kadar kegagalan | - |
| kemuatan | 0.047 µF |
| Nombor produk asas | C1812W |
| aplikasi | Boardflex Sensitive |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C1812W473KDRAC7800.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C1812W473KDRAC7800 | VE-23N-IY-S |
| Pengeluar | KEMET | Vicor Corporation |
| kemuatan | 0.047 µF | - |
| Style Lead | - | - |
| Pakej / Kes | 1812 (4532 Metric) | Full Brick |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC | Through Hole |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - |
| penilaian | - | - |
| Ketebalan (Max) | 0.047" (1.20mm) | - |
| Lead Jarak | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - |
| Siri | ArcShield SMD Comm X7R HV | VE-200™ (50W) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | Soft Termination, High Voltage, ArcShield™ | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Toleransi | ±10% | - |
| aplikasi | Boardflex Sensitive | ITE (Commercial) |
| Saiz / Dimensi | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | 4.60" L x 1.80" W x 0.52" H (116.8mm x 45.7mm x 13.2mm) |
| Nombor produk asas | C1812W | VE-23N |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Bulk |
| Voltan - Rated | 1000V (1kV) | - |
| suhu Pekali | X7R | - |
Muat turun C1812W473KDRAC7800 PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C1812W473KDRAC7800 - KEMET.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.