- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Z5U Dielectric, 50-100 V.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.468 | $0.47 |
Spesifikasi teknologi C1812C105M5UACTU
Spesifikasi Teknikal KEMET - C1812C105M5UACTU, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C1812C105M5UACTU
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan - Rated | 50V |
| Toleransi | ±20% |
| Ketebalan (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| suhu Pekali | Z5U |
| Saiz / Dimensi | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Siri | C |
| penilaian | - |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 1812 (4532 Metric) |
| Nama lain | 399-8249-2 C1812C105M5UAC C1812C105M5UAC7800 C1812C105M5UACTU-ND |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 42 Weeks |
| Style Lead | - |
| Lead Jarak | - |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | - |
| Kadar kegagalan | - |
| Penerangan terperinci | 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 1812 (4532 Metric) |
| kemuatan | 1µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C1812C105M5UACTU.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C1812C105Z5UACTU | C1812C105M5RALTU | C1812C105M5RACAUTO | C1812C105M5UAC7800 |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Status Status Percuma / Rosh Status | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | - | - | - | - |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Penerangan terperinci | - | - | - | - |
| pembungkusan | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun C1812C105M5UACTU PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C1812C105M5UACTU - KEMET.
C1812C105M5RAC7210KEMETCAP CER 1812
C1812C106K3RACAUTO7210KEMETCAP CER 1812
C1812C105M1RAC7210KEMETCAP CER 1812
C1812C106K3R1CAUTOKEMETCAP CER 1812
C1812C105M5RACAUTOKEMETCAP CER 1812
C1812C106K3RAC7210KEMETCAP CER 1812Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.