- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Ceramic Chip.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.093 | $0.09 |
Spesifikasi teknologi C0805C563J4RACTU
Spesifikasi Teknikal KEMET - C0805C563J4RACTU, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan KEMET - C0805C563J4RACTU
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | KEMET |
| Voltan Rating - AC | - |
| Voltan - Rated | 16V |
| Toleransi | 0.056µF |
| Ketebalan (Max) | X7R |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Siri | C |
| Rosh Status | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Semasa - Kekerapan Rendah | General Purpose |
| penilaian | - |
| polarisasi | 0805 (2012 Metric) |
| Nama lain | C0805C563J4RAC C0805C563J4RAC7800 C0805C563J4RAC7867 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount, MLCC |
| Kelembapan Kepekaan Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pengilang Standard Lead Time | 22 Weeks |
| Nombor Bahagian pengilang | C0805C563J4RACTU |
| Style Lead | 0.039" (1.00mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Low ESL |
| Kadar kegagalan | - |
| berkembang Penerangan | 0.056µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | ±5% |
| Penerangan | CAP CER 0.056UF 16V X7R 0805 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Lead percuma / RoHS Compliant |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan KEMET C0805C563J4RACTU.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | C0805C563J1RACTU | C0805C563J8RACTU | C0805C563K1RACTU | C0805C563J2RACAUTO |
| Pengeluar | KEMET | KEMET | KEMET | KEMET |
| Pengilang Standard Lead Time | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Kelembapan Kepekaan Level (MSL) | - | - | - | - |
| Ripple Semasa - Kekerapan Rendah | - | - | - | - |
| Style Lead | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Nombor Bahagian pengilang | - | - | - | - |
| Nama lain | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Rosh Status | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Penerangan | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| berkembang Penerangan | - | - | - | - |
| Ketebalan (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| polarisasi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
Muat turun C0805C563J4RACTU PDF datasheets dan dokumentasi KEMET untuk C0805C563J4RACTU - KEMET.
C0805C563J5RACAUTOKEMETCAP CER 0805
C0805C563J2RACAUTOKEMETCAP CER 0805
C0805C563J8RACTUKEMETCAP CER 0805
C0805C563K2RAC7210KEMETCAP CER 0805
C0805C563K1RACAUTOKEMETCAP CER 0805
C0805C563J1RACTUKEMETCAP CER 0805Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.