- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.097 | $0.10 |
| 200+ | $0.039 | $7.80 |
| 500+ | $0.037 | $18.50 |
| 1000+ | $0.037 | $37.00 |
Spesifikasi teknologi S4B-EH
Spesifikasi Teknikal JST Sales America Inc. - S4B-EH, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan JST Sales America Inc. - S4B-EH
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | JST |
| Penilaian voltan | 250V |
| penamatan | Press-Fit, Solder |
| Style | Board to Cable/Wire |
| menyelubungi | Shrouded - 3 Wall |
| Siri | EH |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.098' (2.50mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 85°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 4 |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.165' (4.20mm) |
| penebat Warna | Natural |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Latch Lock |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Brass |
| Cara Negara - Post | 0.126' (3.20mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.157' (4.00mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Post | Tin-Lead |
| Cara Selesai - Mengawan | Tin-Lead |
| Jenis penyambung | Header |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan JST Sales America Inc. S4B-EH.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | S4B-EH(LF)(SN) | S4B-PH-K-E(LF)(SN) | S4B-PH-K-S(LF)(SN) | S4B-PH-K-S-GZ |
| Pengeluar | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. | JST Sales America Inc. |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
Muat turun S4B-EH PDF datasheets dan dokumentasi JST Sales America Inc. untuk S4B-EH - JST Sales America Inc..
S4B-PH-SM4-TBJST
S4B-PH-SM4-R-TBJST
S4B-PH-K-SJST Sales America Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2MM
S4B-PH-KL(LF)(SN)JST Sales America Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2MM
S4B-PH-K-S-GZJST Sales America Inc.CONN HEADER R/A 4POS 2MMAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.