- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $400.269 | $400.27 |
| 200+ | $159.71 | $31,942.00 |
| 500+ | $154.373 | $77,186.50 |
| 1000+ | $151.736 | $151,736.00 |
Spesifikasi teknologi 1324.17.0116
Spesifikasi Teknikal Huber+Suhner, Inc. - 1324.17.0116, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Huber+Suhner, Inc. - 1324.17.0116
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Huber+Suhner |
| VSWR | 1.7 |
| penamatan | N Type Male |
| Siri | - |
| kembali kerugian | - |
| RF Keluarga / Standard | WiFi |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Bands | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | IP65 |
| Ketinggian (Max) | 3.150" (80.00mm) |
| Gain | 14dBi |
| Jarak frekuensi | 2.4GHz ~ 2.484GHz |
| kekerapan Kumpulan | UHF (2GHz ~ 3GHz) |
| Kekerapan (Center / Band) | 2.442GHz |
| ciri-ciri | Cable - 600mm |
| aplikasi | 802.11b/g, WLAN |
| Antenna Jenis | Module |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8517.71.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Huber+Suhner, Inc. 1324.17.0116.
| Atribut produk | ![]() |
|
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 1324.17.0116 | THS6043IPWPR |
| Pengeluar | Huber+Suhner, Inc. | Texas Instruments |
| kembali kerugian | - | - |
| Antenna Jenis | Module | - |
| Bilangan Bands | 1 | - |
| Ketinggian (Max) | 3.150" (80.00mm) | - |
| Jarak frekuensi | 2.4GHz ~ 2.484GHz | - |
| ciri-ciri | Cable - 600mm | - |
| Pakej | Bulk | Tape & Reel (TR) |
| Perlindungan Ingress | IP65 | - |
| Kekerapan (Center / Band) | 2.442GHz | - |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount | Surface Mount |
| VSWR | 1.7 | - |
| Gain | 14dBi | - |
| penamatan | N Type Male | - |
| kekerapan Kumpulan | UHF (2GHz ~ 3GHz) | - |
| aplikasi | 802.11b/g, WLAN | - |
| RF Keluarga / Standard | WiFi | - |
| Siri | - | - |
Muat turun 1324.17.0116 PDF datasheets dan dokumentasi Huber+Suhner, Inc. untuk 1324.17.0116 - Huber+Suhner, Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.