- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN Ossolescence/ EOL
Mult Devs - End of Life 08/DEC/2020.pdfSpesifikasi teknologi WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-44D
Spesifikasi Teknikal Hirose Electric Co Ltd - WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-44D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Hirose Electric Co Ltd - WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-44D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Hirose |
| Style | W.FL2 to W.FL2 |
| Siri | W.FL2 |
| Pakej | Bag |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 90°C |
| Panjang | 1.732" (44.00mm) |
| Perlindungan Ingress | - |
| Kekerapan - Max | 6 GHz |
| ciri-ciri | - |
| warna | White |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis kabel | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| Jantina Hubungi Kedua | Female |
| Jenis pemasangan penyambung ke -2 | Free Hanging (In-Line) |
| Ciri pemasangan penyambung ke -2 | - |
| 2 penyambung | W.FL2 Plug, Right Angle |
| Jantina Hubungi Pertama | Female |
| Jenis pemasangan penyambung pertama | Free Hanging (In-Line) |
| Ciri pemasangan penyambung pertama | - |
| penyambung 1 | W.FL2 Plug, Right Angle |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8544.20.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Hirose Electric Co Ltd WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-44D.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-44D | WFL2-2LPHF6-04K2TV-A-28.3 | WFL2-2LPHF6-04K2T-A-800A | WFL2-2LPHF6-04K2T-A-80A |
| Pengeluar | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd | Hirose Electric Co Ltd |
| Ciri pemasangan penyambung ke -2 | - | - | - | - |
| Jenis pemasangan penyambung ke -2 | Free Hanging (In-Line) | - | - | - |
| warna | White | - | - | - |
| Jantina Hubungi Kedua | Female | - | - | - |
| Style | W.FL2 to W.FL2 | - | - | - |
| penyambung 1 | W.FL2 Plug, Right Angle | - | - | - |
| Pakej | Bag | Bulk | Bulk | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 90°C | - | - | - |
| Siri | W.FL2 | - | - | - |
| Ciri pemasangan penyambung pertama | - | - | - | - |
| Jenis kabel | 0.81mm OD Coaxial Cable | - | - | - |
| Jenis pemasangan penyambung pertama | Free Hanging (In-Line) | - | - | - |
| Panjang | 1.732" (44.00mm) | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Kekerapan - Max | 6 GHz | - | - | - |
| 2 penyambung | W.FL2 Plug, Right Angle | - | - | - |
| Jantina Hubungi Pertama | Female | - | - | - |
Muat turun WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-44D PDF datasheets dan dokumentasi Hirose Electric Co Ltd untuk WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-44D - Hirose Electric Co Ltd.
WFL2-2LPHF6-04K2TV-A-28.3Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-HF6-04K1TV-A12-80EHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-HF6-04K1TV-A12-122EHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2T-A-900AHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-LPHF6-04K1T-A11-255AHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFLHF-XFL-04K2TV-ANM82.1CHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2T-A187.3DHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2T-A-90CHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2T-A-800AHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-HF6-04K1TV-A11-72.5EHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2T-A-750AHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2T-A102.7AHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFLHFXFL-04K2T-ACSE56.3GHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2TV-AC-42Hirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-2LPHF6-04K2T-A-80AHirose Electric Co LtdCONNECTOR
WFL2-LPHF6-04K2T-A18-96AHirose Electric Co LtdCONNECTORAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.