- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
M50,M52 Series Spec Sheet.pdfMaklumat alam sekitar
Harwin REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.743 | $0.74 |
| 186+ | $0.297 | $55.24 |
| 496+ | $0.286 | $141.86 |
| 992+ | $0.282 | $279.74 |
Spesifikasi teknologi M52-5001445
Spesifikasi Teknikal Harwin Inc. - M52-5001445, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Harwin Inc. - M52-5001445
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Harwin |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| Siri | Archer M52 |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 14 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | 7.1mm, 8.37mm |
| Berbeza Penghantaran Data | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| penebat Tinggi | 0.181" (4.60mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1A |
| Jenis hubungan | Forked |
| Hubungi bentuk | Rectangular |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Post | Gold |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| Nombor produk asas | M52-500 |
| aplikasi | General Purpose, Medical, Telecommunications |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Harwin Inc. M52-5001445.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | M52-5001145 | M52-5001045 | M52-5001845 | M52-5001245 |
| Pengeluar | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. | Harwin Inc. |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Style | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
Muat turun M52-5001445 PDF datasheets dan dokumentasi Harwin Inc. untuk M52-5001445 - Harwin Inc..
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.