- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi 03163.15NRT1
Spesifikasi Teknikal Littelfuse Inc. - 03163.15NRT1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Littelfuse Inc. - 03163.15NRT1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Littelfuse |
| Voltan Rating - DC | 125 V |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Saiz / Dimensi | 0.110' Dia x 0.280' L (2.80mm x 7.11mm) |
| Siri | PICO® II 316 |
| Masa tindak balas | Fast Blow |
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| lebur I²t | 1.19 |
| Jenis fius | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| DC sejuk rintangan | 0.029 Ohms |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3.15 A |
| warna | - |
| Breaking Kapasiti @ nilai voltan | 50A |
| Agensi kelulusan | CCC |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Littelfuse Inc. 03163.15NRT1.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 03163.15NAT1 | 0316.500NRT1 | 0316005.NRT1 | 0316001.NRT1 |
| Pengeluar | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. | Littelfuse Inc. |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Breaking Kapasiti @ nilai voltan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Jenis fius | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| DC sejuk rintangan | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Masa tindak balas | - | - | - | - |
| lebur I²t | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun 03163.15NRT1 PDF datasheets dan dokumentasi Littelfuse Inc. untuk 03163.15NRT1 - Littelfuse Inc..
0317-0-15-01-34-01-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT .032-.046 SOLDER
0316860000WeidmüllerSTV 4/10 SOCKET PA BG
0317-0-15-15-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN PIN RCPT
0316500000WeidmüllerCONN TERM BLK BUSBAR SUP
0317-0-15-01-34-14-10-0Mill-Max Manufacturing Corp.CONN RECEPT PIN .032-.046" .091"
0316600000WeidmüllerCONN TERM BLK BUSBAR SUPPORT
0316082Phoenix ContactCONN TERM BLK DISCONNECT 8-20AWG
0316960000WeidmüllerSTV 4/10 SAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.