- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $63.51 | $63.51 |
Spesifikasi teknologi 09400060314
Spesifikasi Teknikal HARTING - 09400060314, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan HARTING - 09400060314
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | HARTING |
| Saiz thread | - |
| Style | Bottom Entry |
| Saiz / Dimensi | 5.197' L x 2.283' W x 1.138' H (132.00mm x 58.00mm x 28.90mm) |
| saiz | 6B |
| Siri | Han® HPR |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Lock Lokasi | Screw Locks on Hood |
| Perlindungan Ingress | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| perumahan bahan | Aluminum, Die Cast |
| perumahan selesai | Powder Coated |
| Warna perumahan | Black |
| ciri-ciri | Corrosion Resistant |
| Jenis penyambung | Base - Panel Mount |
| Nombor produk asas | 09400060 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8538.90.8180 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan HARTING 09400060314.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 09400060317 | 09400060381 | 09400060311 | 09400060391 |
| Pengeluar | HARTING | HARTING | HARTING | HARTING |
| Style | - | - | - | - |
| perumahan selesai | - | - | - | - |
| saiz | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Lock Lokasi | - | - | - | - |
| perumahan bahan | - | - | - | - |
| Warna perumahan | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Saiz thread | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Muat turun 09400060314 PDF datasheets dan dokumentasi HARTING untuk 09400060314 - HARTING.
09400036+STMicroelectronics
09400060381HARTINGHAN 6HPR-AGG-RAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.