- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $76.91 | $76.91 |
| 200+ | $30.69 | $6,138.00 |
| 500+ | $29.66 | $14,830.00 |
| 1000+ | $29.15 | $29,150.00 |
Spesifikasi teknologi 44UA45-01-1-08N
Spesifikasi Teknikal Grayhill Inc. - 44UA45-01-1-08N, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Grayhill Inc. - 44UA45-01-1-08N
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Grayhill, Inc. |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Style penamatan | Solder Lug |
| Siri | 44 |
| Panel cutout Ukuran | - |
| Pakej | Bulk |
| Bilangan Jawatan | 8 |
| Bilangan Poles setiap Deck | 1 |
| Bilangan Decks | 1 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| indeks Stops | Continuous |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| ciri-ciri | - |
| Kedalaman Di belakang Panel | 26.04mm |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1A (AC) |
| Hubungi Timing | Non-Shorting (BBM) |
| Hubungi bahan | Silver Alloy |
| Hubungi Selesai | - |
| Litar setiap Deck | SP8T |
| Nombor produk asas | 44UA45 |
| Sudut Throw | 45° |
| Jenis penggerak | Flatted (6.35mm Dia) |
| penggerak Negara | 11.10mm |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9025 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Grayhill Inc. 44UA45-01-1-08N.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 44UA45-01-1-08N-F | 44UA45-02-1-08N-F | 44UA45-02-1-08N | 44UA45-01-1-03N |
| Pengeluar | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. | Grayhill Inc. |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Hubungi Timing | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| indeks Stops | - | - | - | - |
| Bilangan Decks | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| penggerak Negara | - | - | - | - |
| Sudut Throw | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kedalaman Di belakang Panel | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Litar setiap Deck | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Bilangan Poles setiap Deck | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun 44UA45-01-1-08N PDF datasheets dan dokumentasi Grayhill Inc. untuk 44UA45-01-1-08N - Grayhill Inc..
44UA45-01-1-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 1A 125V
44UA45-03-1-08S-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 8POS 1A 125V
44UA45-01-2-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 1A 125V
44UA45-02-1-08NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 8POS 1A 125V
44UA30-06-1-09NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 9POS 1A 125V
44UA45-01-2-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 1A 125V
44UA45-01-1-03NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 3POS 1A 125V
44UA30-06-1-08NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 8POS 1A 125V
44UA30-06-2-04NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 4POS 1A 125V
44UA30-12-1-12N-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 12POS 1A 125V
44UA45-01-1-06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 6POS 1A 125V
44UA30-07-1-06NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 6POS 1A 125V
44UA45-03-1-07SGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 7POS 1A 125V
44UA45-03-1-08N-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 8POS 1A 125V
44UA45-01-1-08N-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 8POS 1A 125V
44UA45-01-4-02NGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 2POS 1A 125V
44UA30-05-1-12N-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 12POS 1A 125V
44UA45-02-1-08N-FGrayhill Inc.SWITCH ROTARY 8POS 1A 125VAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.