- Jess***Jones
- 2026/04/17
Maklumat alam sekitar
GCT EMEA LTD RoHS, REACH, TSCA, CA Prop65.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.096 | $0.10 |
| 200+ | $0.039 | $7.80 |
| 500+ | $0.037 | $18.50 |
| 1000+ | $0.037 | $37.00 |
Spesifikasi teknologi BG030-03-A-0450-0300-N-G
Spesifikasi Teknikal GCT - BG030-03-A-0450-0300-N-G, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan GCT - BG030-03-A-0450-0300-N-G
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | GCT |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | BG030 |
| Row Jarak - Mengawan | - |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Box |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.395" (10.03mm) |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 3 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polyamide (PA6T), Nylon 6T |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.100" (2.54mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A per Contact |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Cara Negara - Post | 0.118" (3.00mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.177" (4.50mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | Flash |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | Flash |
| Cara Selesai - Post | Gold |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan GCT BG030-03-A-0450-0300-N-G.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BG030-07-A-0450-0300-N-G | BG030-06-A-0450-0300-N-G | BG030-04-A-0450-0300-N-G | BG030-05-A-0450-0300-N-G |
| Pengeluar | GCT | GCT | GCT | GCT |
| Style | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| menyelubungi | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Negara - Mengawan | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Secara keseluruhan Cara Negara | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
Muat turun BG030-03-A-0450-0300-N-G PDF datasheets dan dokumentasi GCT untuk BG030-03-A-0450-0300-N-G - GCT.
BG030-02-A-0650-0300-N-GGCT2W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-09-A-0650-0300-N-GGCT9W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-10-A-0450-0300-N-GGCT10W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL,
BG030-08-A-0450-0300-N-GGCT8W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-06-A-0650-0300-N-GGCT6W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-07-A-0450-0300-N-GGCT7W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-05-A-0650-0300-N-GGCT5W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-04-A-0650-0300-N-GGCT4W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-11-A-0450-0300-N-GGCT11W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL,
BG030-08-A-0650-0300-N-GGCT8W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-09-A-0450-0300-N-GGCT9W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-05-A-0450-0300-N-GGCT5W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-10-A-0650-0300-N-GGCT10W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL,
BG030-04-A-0450-0300-N-GGCT4W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, T
BG030-07-A-0650-0300-N-GGCT7W, 2.54MM PITCH PIN HDR, SIL, TAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.