- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
BD060.pdfMaklumat alam sekitar
GCT EMEA LTD RoHS, REACH, TSCA, CA Prop65.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.094 | $4.09 |
| 200+ | $1.633 | $326.60 |
| 500+ | $1.579 | $789.50 |
| 1000+ | $1.552 | $1,552.00 |
Spesifikasi teknologi BD060-66-A-N-0230-L-D
Spesifikasi Teknikal GCT - BD060-66-A-N-0230-L-D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan GCT - BD060-66-A-N-0230-L-D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | GCT |
| Penilaian voltan | 30VAC/DC |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| Siri | BD060 |
| Row Jarak - Mengawan | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.050" (1.27mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 105°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 66 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| penebat Tinggi | 0.134" (3.40mm) |
| penebat Warna | Black |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1A per Contact |
| Jenis hubungan | Female Socket |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Cara Negara - Post | 0.091" (2.30mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | Flash |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | Flash |
| Cara Selesai - Post | Gold |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan GCT BD060-66-A-N-0230-L-D.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BD060-62-A-N-0230-L-D | BD060-76-A-N-0230-L-D | BD060-60-A-N-0230-L-D | BD060-64-A-N-0230-L-D |
| Pengeluar | GCT | GCT | GCT | GCT |
| Hubungi bentuk | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Style | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pitch - Mengawan | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| penebat Tinggi | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Row Jarak - Mengawan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan Sarat | - | - | - | - |
| Berbeza Penghantaran Data | - | - | - | - |
| penebat Warna | - | - | - | - |
| Mengawan menyusun Heights | - | - | - | - |
| Cara Negara - Post | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Post | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun BD060-66-A-N-0230-L-D PDF datasheets dan dokumentasi GCT untuk BD060-66-A-N-0230-L-D - GCT.
BD060-84-A-N-0230-L-DGCT84W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-76-A-N-0230-L-DGCT76W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-72-A-N-0230-L-DGCT72W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-52-A-N-0230-L-DGCT52W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-50-A-N-0230-L-DGCT50W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-64-A-N-0230-L-DGCT64W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-68-A-N-0230-L-DGCT68W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-82-A-N-0230-L-DGCT82W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-58-A-N-0230-L-DGCT58W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-60-A-N-0230-L-DGCT60W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-62-A-N-0230-L-DGCT62W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-80-A-N-0230-L-DGCT80W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-56-A-N-0230-L-DGCT56W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-78-A-N-0230-L-DGCT78W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-74-A-N-0230-L-DGCT74W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-70-A-N-0230-L-DGCT70W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-54-A-N-0230-L-DGCT54W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, T
BD060-48-A-N-0230-L-DGCT48W, 1.27MM PITCH SOCKET, DIL, TAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.