- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
5ACMEA_4 Series Datasheet.pdfPCN Ossolescence/ EOL
Obsolete 07/NOV/2022.pdfHTML Datasheet
5ACMEA_4 Series Datasheet.pdfSpesifikasi teknologi 5ACMEA_05S4
Spesifikasi Teknikal GAPTEC Electronic - 5ACMEA_05S4, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan GAPTEC Electronic - 5ACMEA_05S4
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | GAPTEC Electronic |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 5V |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC |
| Jenis | Enclosed |
| Nombor standard | 60601-1 |
| Saiz / Dimensi | 2.12" L x 1.13" W x 0.75" H (53.8mm x 28.8mm x 19.0mm) |
| Siri | 5ACMEA_4 (5W) |
| Kuasa (Watt) | 5 W |
| Pakej / Kes | 4-DIP Module |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Peraturan beban | ±1% |
| Peraturan Line | ±0.5% |
| ciri-ciri | Universal Input |
| kecekapan | 76% |
| Semasa - Output (Max) | 1A |
| Agensi kelulusan | CE, cURus, UL |
| aplikasi | Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9510 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan GAPTEC Electronic 5ACMEA_05S4.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 5ACMEA_15S4 | 5ACMEA_12S4 | 5ACMEA_24S4 | 5ACM_05S4 |
| Pengeluar | GAPTEC Electronic | GAPTEC Electronic | GAPTEC Electronic | GAPTEC Electronic |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Peraturan beban | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Peraturan Line | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Muat turun 5ACMEA_05S4 PDF datasheets dan dokumentasi GAPTEC Electronic untuk 5ACMEA_05S4 - GAPTEC Electronic.
5ACLS-3REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 100A 5.08KVAC
5ACLS-18REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 390A 5.08KVAC
5ACLS-6REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 170A 5.08KVAC
5ACLS-2REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 70A 5.08KVAC
5ACLS-24REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 450A 5.08KVAC
5ACLS-30Eaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 30A 5.08KVAC
5ACLS-5REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 150A 5.08KVAC
5ACLS-4REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 130A 5.08KVAC
5ACLS-9REaton - Bussmann Electrical DivisionFUSE CARTRIDGE 200A 5.08KVACAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.