- Jess***Jones
- 2026/04/17
Reka bentuk/spesifikasi PCN
Safety upgraded 29/OCT/2020.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $95.522 | $95.52 |
Spesifikasi teknologi BMR4580102/003
Spesifikasi Teknikal Flex Power Modules - BMR4580102/003, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Flex Power Modules - BMR4580102/003
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Flex Power Modules |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 12V |
| Voltan - Pengasingan | 2.25 kV |
| Voltan - Input (Min) | 36V |
| Voltan - Input (Max) | 75V |
| Jenis | Intermediate Bus Converter, Digital |
| Pembekal Peranti Pakej | Quarter Brick |
| Nombor standard | 62368-1 |
| Saiz / Dimensi | 2.28" L x 1.45" W x 0.52" H (57.9mm x 36.8mm x 13.2mm) |
| Siri | BMR458 (600W) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 600 W |
| Pakej / Kes | Quarter Brick |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Baseplate, PMBus™, Remote On/Off, Remote Sense |
| kecekapan | 96.4% |
| Semasa - Output (Max) | 50A |
| Ciri-ciri kawalan | Enable, Active Low |
| Nombor produk asas | BMR458 |
| Agensi kelulusan | CB, CSA, IEC, TUV, UL |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Flex Power Modules BMR4580102/003.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BMR4580002/003 | BMR4580103/003 | BMR4580012/002 | BMR4580003/003 |
| Pengeluar | Flex Power Modules | Flex Power Modules | Flex Power Modules | Flex Power Modules |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Siri | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jenis | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
Muat turun BMR4580102/003 PDF datasheets dan dokumentasi Flex Power Modules untuk BMR4580102/003 - Flex Power Modules.
BMR4570104/001Flex Power ModulesDC DC CONVERTER 12V 264W
BMR4580003/003Flex Power ModulesDC DC CONVERTER 12V 600W
BMR4613001/001CERICSSON
BMR4580103/003Flex Power ModulesDC DC CONVERTER 12V 600W
BMR4570105/001Flex Power ModulesDC DC CONVERTER 12V 264W
BMR4580012/002Flex Power ModulesDC DC CONVERTER 12V
BMR4570012/017Flex Power ModulesDC DC CONVERTER 12.45V 311WAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.