- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.508 | $0.51 |
| 10+ | $0.422 | $4.22 |
| 30+ | $0.378 | $11.34 |
| 100+ | $0.335 | $33.50 |
| 500+ | $0.309 | $154.50 |
| 1000+ | $0.297 | $297.00 |
Spesifikasi teknologi FOD814A3SD
Spesifikasi Teknikal Fairchild Semiconductor - FOD814A3SD, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Fairchild Semiconductor - FOD814A3SD
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Fairchild (onsemi) |
| Voltan - Output (Max) | 70V |
| Voltan - Pengasingan | 5000Vrms |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) | 1.2V |
| VCE Ketepuan (Max) | 200mV |
| Hidupkan / Matikan Time (Typ) | - |
| Pembekal Peranti Pakej | 4-SMD |
| Siri | - |
| Kenaikan / Fall Time (Typ) | 4µs, 3µs |
| Pakej / Kes | 4-SMD, Gull Wing |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Jenis output | Transistor |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| Bilangan Saluran | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Input | AC, DC |
| Nisbah Transfer semasa (Min) | 50% @ 1mA |
| Nisbah Transfer semasa (Max) | 150% @ 1mA |
| Semasa - Output / Channel | 50mA |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | 50 mA |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Fairchild Semiconductor FOD814A3SD.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FOD814A3SD | FOD814A3S | FOD814ASD | FOD814ASD |
| Pengeluar | onsemi | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Jenis Input | - | - | - | Differential |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Semasa - Output / Channel | - | - | - | - |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) | - | - | - | - |
| Nisbah Transfer semasa (Max) | - | - | - | - |
| Bilangan Saluran | - | - | - | - |
| Kenaikan / Fall Time (Typ) | - | - | - | - |
| Semasa - DC Forward (Jika) (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltan - Output (Max) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hidupkan / Matikan Time (Typ) | - | - | - | - |
| Nisbah Transfer semasa (Min) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| VCE Ketepuan (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.