- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
845-112-556-204 Drawing.pdfMaklumat alam sekitar
EDAC REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $104.312 | $104.31 |
Spesifikasi teknologi 845-112-556-204
Spesifikasi Teknikal EDAC Inc. - 845-112-556-204, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan EDAC Inc. - 845-112-556-204
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | EDAC Inc. |
| Baris penamatan | 2 |
| penamatan | Solder |
| Siri | 845 |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 56 |
| Bilangan Jawatan | 112 |
| pemasangan Jenis | Board Edge, Straddle Mount |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan - Insulation | Diallyl Phthalate (DAP) |
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.156" (3.96mm) Dia |
| ciri-ciri | Card Extender |
| Jenis hubungan | Cantilever |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Green |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Nombor produk asas | 845-112 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan EDAC Inc. 845-112-556-204.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 845-112-556-202 | 845-112-556-208 | 845-112-556-504 | 845-112-556-203 |
| Pengeluar | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| jantina | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Ketebalan kad | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Baris penamatan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Jenis kad | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | - | - | - | - |
| Baca Out | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
Muat turun 845-112-556-204 PDF datasheets dan dokumentasi EDAC Inc. untuk 845-112-556-204 - EDAC Inc..
845-112-556-258EDAC Inc.845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845-112-555-888EDAC Inc.845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845-112-555-858EDAC Inc.845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845-112-555-878EDAC Inc.845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845-112-556-278EDAC Inc.845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.
845-112-556-288EDAC Inc.845 HIGH TEMP' SERIES (.100" (2.Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.