- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
627-25W3222-3T1 Drawing.pdfMaklumat alam sekitar
EDAC REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $11.531 | $11.53 |
Spesifikasi teknologi 627-25W3222-3T1
Spesifikasi Teknikal EDAC Inc. - 627-25W3222-3T1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan EDAC Inc. - 627-25W3222-3T1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | EDAC Inc. |
| tolok Wire | - |
| Penilaian voltan | 125V |
| penamatan | Solder Cup |
| Shell saiz, penyambung Layout | 4 (DC, C) - 25W3 |
| Shell Bahan Kemasan | Steel, Tin Plated |
| Siri | 627-C |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan | 25 (22 + 3 Power) |
| pemasangan Jenis | Free Hanging (In-Line) |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Perlindungan Ingress | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| flange Ciri | Housing/Shell (Unthreaded) |
| ciri-ciri | Grounding Indents, Shielded |
| Bahan dielektrik | Polyester Thermoplastic |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 5A, 30A |
| Jenis hubungan | Signal and Power |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Borang hubungan | - |
| Hubungi Selesai Ketebalan | Flash |
| Hubungi Selesai | Gold |
| Jenis penyambung | Plug, Male Pins |
| Style penyambung | D-Sub, Combo |
| warna | Black |
| Nombor produk asas | 627-25W |
| Jarak Backset | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan EDAC Inc. 627-25W3222-3T1.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 627-25W3222-3TA | 627-25W3222-3N1 | 627-25W3222-2T1 | 627-25W3222-4T1 |
| Pengeluar | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. | EDAC Inc. |
| Hubungi Selesai Ketebalan | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Borang hubungan | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Shell Bahan Kemasan | - | - | - | - |
| Shell saiz, penyambung Layout | - | - | - | - |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| flange Ciri | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| Jarak Backset | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Hubungi Selesai | - | - | - | - |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Style penyambung | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| Jenis hubungan | - | - | - | - |
Muat turun 627-25W3222-3T1 PDF datasheets dan dokumentasi EDAC Inc. untuk 627-25W3222-3T1 - EDAC Inc..
627-25W3222-3NAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2TAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2N2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2NAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4TAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4N2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2T2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3T2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3TAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4NAEDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4T1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-5N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2T1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-2N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3N1EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-4T2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUP
627-25W3222-3N2EDAC Inc.CONN D-SUB PLUG 25POS SLDR CUPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.