- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $2.90 | $2.90 |
Spesifikasi teknologi 400MSP6R6BLKM7QE
Spesifikasi Teknikal E-Switch - 400MSP6R6BLKM7QE, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan E-Switch - 400MSP6R6BLKM7QE
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | E-Switch |
| Voltan Rating - DC | 28 V |
| Voltan Rating - AC | 120 V |
| Style penamatan | PC Pin |
| Tukar Fungsi | On-Off |
| Siri | 400 |
| Panel cutout Ukuran | - |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle, Vertical |
| Life mekanikal | 30,000 Cycles |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | - |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 30,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A (AC/DC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Black |
| Circuit | SPST |
| Jenis penggerak | Concave (Curved) |
| penggerak Penandaan | No Marking |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan E-Switch 400MSP6R6BLKM7QE.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 400MSP6R6BLKM7QE | CIR08F-28-21P-F80-VO |
| Pengeluar | E-Switch | ITT Cannon, LLC |
| Life elektrik | 30,000 Cycles | - |
| Pakej | Bulk | Bulk |
| Perlindungan Ingress | - | Environment Proof |
| Circuit | SPST | - |
| Voltan Rating - DC | 28 V | - |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle, Vertical | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - |
| Style penamatan | PC Pin | - |
| Panel cutout Ukuran | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - |
| Life mekanikal | 30,000 Cycles | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A (AC/DC) | - |
| Siri | 400 | CIR |
| Voltan Rating - AC | 120 V | - |
| Tukar Fungsi | On-Off | - |
| ciri-ciri | - | Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut |
| Warna - Penggerak / Cap | Black | - |
| Jenis penggerak | Concave (Curved) | - |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 85°C | -55°C ~ 125°C |
| penggerak Penandaan | No Marking | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.