- Jess***Jones
- 2026/04/17
PCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfHTML Datasheet
MKT469.pdfSpesifikasi teknologi BFC246958683
Spesifikasi Teknikal Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC246958683, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components - BFC246958683
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Draloric/Vishay |
| Voltan Rating - DC | 400V |
| Voltan Rating - AC | 220V |
| Toleransi | ±10% |
| penamatan | PC Pins |
| Saiz / Dimensi | 0.492' L x 0.189' W (12.50mm x 4.80mm) |
| Siri | MKT469 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | Radial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Lead Jarak | 0.394' (10.00mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.728' (18.50mm) |
| ciri-ciri | - |
| Bahan dielektrik | Polyester, Metallized |
| kemuatan | 0.068 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.25.0070 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC246958683.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | BFC246958682 | BFC246958823 | BFC246958563 | BFC246958332 |
| Pengeluar | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| penamatan | - | - | - | - |
| Bahan dielektrik | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleransi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
Muat turun BFC246958683 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components untuk BFC246958683 - Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.