- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
MBR30100C.pdfMaklumat alam sekitar
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Mult Dev A/T Final 17/Aug/2021.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.257 | $0.26 |
Spesifikasi teknologi MBR30100CT-G1
Spesifikasi Teknikal Diodes Incorporated - MBR30100CT-G1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Diodes Incorporated - MBR30100CT-G1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Diodes Incorporated |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | 850 mV @ 15 A |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | 100 V |
| Teknologi | Schottky |
| Pembekal Peranti Pakej | TO-220-3 |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | TO-220-3 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tube |
| Suhu operasi - Junction | -55°C ~ 150°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Konfigurasi diod | 1 Pair Common Cathode |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | 100 µA @ 100 V |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Nombor produk asas | MBR30100 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Diodes Incorporated MBR30100CT-G1.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MBR30100CTF-G1 | MBR30100CTF-E1 | MBR30100CT-E1 | MBR30100CT-LJ |
| Pengeluar | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Konfigurasi diod | - | - | - | - |
| Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode) | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - DC Reverse (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu operasi - Junction | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Muat turun MBR30100CT-G1 PDF datasheets dan dokumentasi Diodes Incorporated untuk MBR30100CT-G1 - Diodes Incorporated.
MBR30100CTH-BPMicro Commercial CoInterface
MBR30100CTF-E1Diodes IncorporatedDIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
MBR30100CTF-G1Diodes IncorporatedDIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
MBR30100CT MOSDiodes Incorporated
MBR30100CTYangjie TechnologyDiodes - Rectifiers - Single TO-
MBR30100CTGFIRST
MBR30100CTDiotec SemiconductorSchottkyD, 100V, 30AAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.