- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Maklumat alam sekitar
Cylindrical Battery Holders.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.69 | $0.69 |
| 200+ | $0.267 | $53.40 |
| 500+ | $0.257 | $128.50 |
| 1000+ | $0.253 | $253.00 |
Spesifikasi teknologi KK3270050
Spesifikasi Teknikal Diodes Incorporated - KK3270050, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Diodes Incorporated - KK3270050
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Diodes Incorporated |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Saiz / Dimensi | 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | SaRonix-eCera™ KK |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Pengeluaran | CMOS |
| Suhu Operasi | -20°C ~ 70°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.045' (1.15mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±25ppm |
| kekerapan | 32.768 kHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 500µA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | 10µA |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Diodes Incorporated KK3270050.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | KK3270052 | KK3270058 | KK3270051 | KK3270045 |
| Pengeluar | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Jenis | - | - | - | - |
| Resonator Base | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| fungsi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| kekerapan kestabilan | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - | - | - | - |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - | - | - | - |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| penilaian | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| kekerapan | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Semasa - Bekalan (Max) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
Muat turun KK3270050 PDF datasheets dan dokumentasi Diodes Incorporated untuk KK3270050 - Diodes Incorporated.
KK3270057Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270063Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270046QDiodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270065Diodes Incorporated
KK3270058Diodes IncorporatedXTAL OSC XO SMD
KK3270068Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270064Diodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
KK3270049ZDiodes IncorporatedXTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.