- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
DMN2036UCB4.pdfMaklumat alam sekitar
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 5+ | $0.15 | $0.75 |
| 50+ | $0.132 | $6.60 |
| 150+ | $0.125 | $18.75 |
| 500+ | $0.115 | $57.50 |
| 3000+ | $0.111 | $333.00 |
| 6000+ | $0.108 | $648.00 |
Spesifikasi teknologi DMN2036UCB4-7
Spesifikasi Teknikal Diodes Incorporated - DMN2036UCB4-7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Diodes Incorporated - DMN2036UCB4-7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Diodes Incorporated |
| VGS (th) (Max) @ Id | - |
| Teknologi | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pembekal Peranti Pakej | X2-WLB1616-4 |
| Siri | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - |
| Power - Max | 1.45W |
| Pakej / Kes | 4-XFBGA, WLBGA |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds | - |
| Gate Charge (QG) (Max) @ VGS | 12.6nC @ 4.5V |
| FET Ciri | - |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | - |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | - |
| konfigurasi | 2 N-Channel (Dual) Common Drain |
| Nombor produk asas | DMN2036 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Diodes Incorporated DMN2036UCB4-7.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | DMN2030UCA4-7 | DMN2040LTS-13 | DMN2029USD-13 | DMN2040LSD-13 |
| Pengeluar | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| konfigurasi | - | - | - | S/H-ADC |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| FET Ciri | - | - | - | - |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Power - Max | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | - | - | - | - |
| Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
| Gate Charge (QG) (Max) @ VGS | - | - | - | - |
Muat turun DMN2036UCB4-7 PDF datasheets dan dokumentasi Diodes Incorporated untuk DMN2036UCB4-7 - Diodes Incorporated.
DMN2029USD-13Diodes IncorporatedMOSFET 2N-CH 20V 5.8A 8SO
DMN2030UCA4-7Diodes IncorporatedMOSFET BVDSS: 8V~24V X4-DSN1111-
DMN2029USD-13 MOSDiodes Incorporated
DMN2029UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 6.8A TSOT26
DMN2040DTS-13Diodes Incorporated
DMN2029USDDiodes Incorporated
DMN2035UCB4-7Diodes Incorporated
DMN2041L-7 MOSDiodes Incorporated
DMN2029UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 6.8A TSOT26
DMN2040UVT-13Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 6.7A TSOT26 T&R
DMN2040UVT-7Diodes IncorporatedMOSFET N-CH 20V 6.7A TSOT26 T&R
DMN2033LSD-13N/AAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.