- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
74AHCT1G126.pdfMaklumat alam sekitar
Diodes Environmental Compliance Cert.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Mult Dev Assembly Site Add 29/Aug/2017.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 10+ | $0.04 | $0.40 |
| 100+ | $0.033 | $3.30 |
| 300+ | $0.029 | $8.70 |
| 3000+ | $0.025 | $75.00 |
| 6000+ | $0.023 | $138.00 |
| 9000+ | $0.022 | $198.00 |
Spesifikasi teknologi 74AHCT1G126SE-7
Spesifikasi Teknikal Diodes Incorporated - 74AHCT1G126SE-7, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Diodes Incorporated - 74AHCT1G126SE-7
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Diodes Incorporated |
| Voltan - Bekalan | 4.5V ~ 5.5V |
| Pembekal Peranti Pakej | SOT-353 |
| Siri | 74AHCT |
| Pakej / Kes | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Jenis output | 3-State |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Elements | 1 |
| Bilangan Bits per Element | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis Logik | Buffer, Non-Inverting |
| Jenis Input | - |
| Semasa - Output tinggi, rendah | 8mA, 8mA |
| Nombor produk asas | 74AHCT1G126 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Diodes Incorporated 74AHCT1G126SE-7.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 74AHCT1G126QSE-7 | 74AHCT1G126W5-7 | 74AHCT1G126QW5-7 | 74AHCT1G126GW-Q100125 |
| Pengeluar | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | Diodes Incorporated | NXP USA Inc. |
| Semasa - Output tinggi, rendah | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Bilangan Bits per Element | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis Logik | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jenis Input | - | - | - | Differential |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bilangan Elements | - | - | - | - |
Muat turun 74AHCT1G126SE-7 PDF datasheets dan dokumentasi Diodes Incorporated untuk 74AHCT1G126SE-7 - Diodes Incorporated.
74AHCT1G14GVNexperia
74AHCT1G126GW125Nexperia
74AHCT1G14DCKRTexas Instruments
74AHCT1G126GW,125NexperiaAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.