- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.688 | $4.69 |
Spesifikasi teknologi RNC60H1003FSBSL201
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - RNC60H1003FSBSL201, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - RNC60H1003FSBSL201
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Toleransi | ±1% |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-55182/03, RNC60 |
| Mod panel | 100 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Pakej / Kes | Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Kadar kegagalan | S (0.001%) |
| komposisi | Metal Film |
| Nombor produk asas | RNC60 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale RNC60H1003FSBSL201.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RNC60H1003FSB14201 | RNC60H1003FSBSL | RNC60H1003FSRE7201 | RNC60H1003FSRE5201 |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Mod panel | - | - | - | - |
| Bilangan Penamatan | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| komposisi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| suhu Pekali | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Kadar kegagalan | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
Muat turun RNC60H1003FSBSL201 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk RNC60H1003FSBSL201 - Vishay Dale.
RNC60H1003FSRE5201Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FSB14201Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FSR36201Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FRR36Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FSRE5Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FPRE5Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FSRE7Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FSRE6201Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FSRE7201Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIAL
RNC60H1003FSRE8Vishay DaleRES 100K OHM 1% 1/4W AXIALAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.