- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.051 | $1.05 |
Spesifikasi teknologi RNC55H2671BSRE6
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - RNC55H2671BSRE6, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - RNC55H2671BSRE6
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Toleransi | ±0.1% |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial |
| Saiz / Dimensi | 0.094' Dia x 0.250' L (2.39mm x 6.35mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 |
| Mod panel | 2.67 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.125W, 1/8W |
| Pakej / Kes | Axial |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| ciri-ciri | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Kadar kegagalan | S (0.001%) |
| komposisi | Metal Film |
| Nombor produk asas | RNC55 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale RNC55H2671BSRE6.
| Atribut produk | ||
|---|---|---|
| Nombor Bahagian | RNC55H2671BSRE6 | XLH735004.194304I |
| Pengeluar | Vishay Dale | Renesas Electronics America Inc |
| Pakej | Tape & Reel (TR) | Strip |
| ciri-ciri | Military, Moisture Resistant, Weldable | - |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 175°C | -40°C ~ 85°C |
| Mod panel | 2.67 kOhms | - |
| komposisi | Metal Film | - |
| Nombor produk asas | RNC55 | XLH735 |
| Bilangan Penamatan | 2 | - |
| Kuasa (Watt) | 0.125W, 1/8W | - |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C | - |
| Pembekal Peranti Pakej | Axial | - |
| Pakej / Kes | Axial | 6-SMD, No Lead |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | 0.055" (1.40mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 | XPRESSO™ FXO-HC73 |
| Saiz / Dimensi | 0.094' Dia x 0.250' L (2.39mm x 6.35mm) | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Toleransi | ±0.1% | - |
| Kadar kegagalan | S (0.001%) | - |
Muat turun RNC55H2671BSRE6 PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk RNC55H2671BSRE6 - Vishay Dale.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.