- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
IM Series.pdfPCN Ossolescence/ EOL
IM Series, 16/Jan/2017.pdfSpesifikasi teknologi IM04EBR22M
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - IM04EBR22M, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - IM04EBR22M
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Jenis | Molded |
| Toleransi | ±20% |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | IM |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | 50 @ 25MHz |
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 105°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Teras | Phenolic |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 25 MHz |
| inductance | 220 nH |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | 450MHz |
| ciri-ciri | - |
| DC Rintangan (DCR) | 55mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 1.81 A |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale IM04EBR22M.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | IM04EBR33M | IM04EB8R2J | IM04EBR15M | IM04EBR82J |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| perisai | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| penilaian | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| inductance | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
Muat turun IM04EBR22M PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk IM04EBR22M - Vishay Dale.
IM04EB821JVishay DaleFIXED IND 820UH 77MA 30 OHM TH
IM04EB8R2JVishay DaleFIXED IND 8.2UH 360MA 600MOHM TH
IM04EBR47KVishay DaleFIXED IND 470NH 1.225A 120 MOHM
IM04EB910JVishay DaleFIXED IND 91UH 136MA 4.3 OHM TH
IM04EBR56JVishay DaleFIXED IND 560NH 1.15A 135MOHM TH
IM04EB681JVishay DaleFIXED IND 680UH 81MA 27.2 OHM TH
IM04EBR56KVishay DaleFIXED IND 560NH 1.15A 135MOHM TH
IM04EBR68KVishay DaleFIXED IND 680NH 1.1A 150 MOHM TH
IM04ER100KVishay DaleFIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH
IM04EB750JVishay DaleFIXED IND 75UH 147MA 3.7 OHM TH
IM04EBR82JVishay DaleFIXED IND 820NH 900MA 220MOHM TH
IM04ER100JVishay DaleFIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH
IM04EB820JVishay DaleFIXED IND 82UH 143MA 3.9 OHM THAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.