- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
IM Series.pdfPCN Ossolescence/ EOL
IM Series, 16/Jan/2017.pdfSpesifikasi teknologi IM04EB4R7K
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - IM04EB4R7K, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - IM04EB4R7K
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Jenis | Molded |
| Toleransi | ±10% |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | IM |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | 33 @ 7.9MHz |
| Pakej / Kes | Axial |
| Pakej | Bulk |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Teras | Phenolic |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 7.9 MHz |
| inductance | 4.7 µH |
| Tinggi - Duduk (Max) | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | 90MHz |
| DC Rintangan (DCR) | 2.6Ohm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 260 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale IM04EB4R7K.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | IM04EB2R7K | IM04EB3R3K | IM04EB470J | IM04EB3R9K |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jenis | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| inductance | - | - | - | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| penilaian | - | - | - | - |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
Muat turun IM04EB4R7K PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk IM04EB4R7K - Vishay Dale.
IM04EB391JVishay DaleFIXED IND 390UH 105MA 16.3OHM TH
IM04EB680JVishay DaleFIXED IND 68UH 156MA 3.3 OHM TH
IM04EB331JVishay DaleFIXED IND 330UH 123MA 12 OHM TH
IM04EB750JVishay DaleFIXED IND 75UH 147MA 3.7 OHM TH
IM04EB620JVishay DaleFIXED IND 62UH 160MA 3.15 OHM TH
IM04EB470JVishay DaleFIXED IND 47UH 170MA 2.75 OHM TH
IM04EB681JVishay DaleFIXED IND 680UH 81MA 27.2 OHM TH
IM04EB471JVishay DaleFIXED IND 470UH 100MA 17.9OHM TH
IM04EB820JVishay DaleFIXED IND 82UH 143MA 3.9 OHM TH
IM04EB3R9KVishay DaleFIXED IND 3.9UH 280MA 2.3 OHM TH
IM04EB821JVishay DaleFIXED IND 820UH 77MA 30 OHM TH
IM04EB8R2JVishay DaleFIXED IND 8.2UH 360MA 600MOHM THAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.