- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
IDCP3020 Series.pdfHTML Datasheet
IDCP3020 Series.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.23 | $0.23 |
| 200+ | $0.089 | $17.80 |
| 500+ | $0.086 | $43.00 |
| 1000+ | $0.085 | $85.00 |
Spesifikasi teknologi IDCP3020ER680K
Spesifikasi Teknikal Vishay Dale - IDCP3020ER680K, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Vishay Dale - IDCP3020ER680K
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Dale / Vishay |
| Jenis | Drum Core, Wirewound |
| Toleransi | ±10% |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Saiz / Dimensi | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| perisai | Unshielded |
| Siri | IDCP-3020 |
| penilaian | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakej / Kes | Nonstandard |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Bahan - Teras | Ferrite |
| Frekuensi Induktans - Ujian | 2.52 MHz |
| inductance | 68 µH |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - |
| ciri-ciri | - |
| DC Rintangan (DCR) | 280mOhm Max |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 850 mA |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Vishay Dale IDCP3020ER680K.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | IDCP3020ER680M | IDCP3020ER820M | IDCP3020ER560M | IDCP3020ER331K |
| Pengeluar | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Kekerapan - Sendiri salunan | - | - | - | - |
| Frekuensi Induktans - Ujian | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Semasa - Ketepuan (ISAT) | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| DC Rintangan (DCR) | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Bahan - Teras | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| inductance | - | - | - | - |
Muat turun IDCP3020ER680K PDF datasheets dan dokumentasi Vishay Dale untuk IDCP3020ER680K - Vishay Dale.
IDCP3020ER471MVishay DaleFIXED IND 470UH 340MA 1.96OHM SM
IDCP3020ER470MVishay DaleFIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
IDCP3020ER391MVishay DaleFIXED IND 390UH 360MA 1.77OHM SM
IDCP3114ER181MVishay DaleFIXED IND 180UH 360MA 1.02OHM SM
IDCP3020ER820MVishay DaleFIXED IND 82UH 780MA 370MOHM SMD
IDCP3020ER560MVishay DaleFIXED IND 56UH 940MA 240MOHM SMD
IDCP3020ER271MVishay DaleFIXED IND 270UH 420MA 1.11OHM SM
IDCP3020ER330MVishay DaleFIXED IND 33UH 1.2A 130 MOHM SMD
IDCP3114ER220KVishay DaleFIXED IND 22UH 1.07A 130MOHM SMD
IDCP3020ER331KVishay DaleFIXED IND 330UH 400MA 1.26OHM SM
IDCP3114ER100MVishay DaleFIXED IND 10UH 1.44A 80 MOHM SMD
IDCP3114ER121MVishay DaleFIXED IND 120UH 490MA 540MOHM SM
IDCP3114ER220MVishay DaleFIXED IND 22UH 1.07A 130MOHM SMD
IDCP3020ER331MVishay DaleFIXED IND 330UH 400MA 1.26OHM SM
IDCP3020ER680MVishay DaleFIXED IND 68UH 850MA 280MOHM SMD
IDCP3114ER101MVishay DaleFIXED IND 100UH 510MA 480MOHM SM
IDCP3020ER390MVishay DaleFIXED IND 39UH 1.1A 160 MOHM SMD
IDCP3114ER221MVishay DaleFIXED IND 220UH 310MA 1.2OHM SMDAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.