- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $8.08 | $8.08 |
Spesifikasi teknologi CY7C1354A200BC
Spesifikasi Teknikal Cypress Semiconductor Corp - CY7C1354A200BC, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Cypress Semiconductor Corp - CY7C1354A200BC
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Cypress Semiconductor |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - |
| Voltan - Bekalan | 3.135V ~ 3.465V |
| Teknologi | SRAM - Synchronous, SDR |
| Pembekal Peranti Pakej | 119-PBGA (14x22) |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 119-BGA |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Jenis ingatan | Volatile |
| Saiz memori | 9Mbit |
| Organisasi memori | 256K x 36 |
| Muka memori | Parallel |
| Format memori | SRAM |
| Kekerapan jam | 200 MHz |
| Nombor produk asas | CY7C1354 |
| Masa capaian | 3.2 ns |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Tidak berkaitan |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | Vendor Undefined |
| ECCN | 3A991B2A |
| HTSUS | 8542.32.0041 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Cypress Semiconductor Corp CY7C1354A200BC.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CY7C1354A-200BGC | CY7C1354A-200AC | CY7C1354B-100BGC | CY7C1354A-100AC |
| Pengeluar | Cypress Semiconductor Corp | Cypress Semiconductor Corp | Cypress Semiconductor Corp | Infineon Technologies |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Organisasi memori | - | - | - | - |
| Kekerapan jam | - | - | - | - |
| Tulis Cycle Time - Word, Page | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Masa capaian | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Siri | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Format memori | - | - | - | - |
| Jenis ingatan | - | - | - | - |
| Muka memori | - | - | - | - |
| Saiz memori | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.