- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfSpesifikasi teknologi MB89191APF-G-608-ER-RE1
Spesifikasi Teknikal Infineon Technologies - MB89191APF-G-608-ER-RE1, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Infineon Technologies - MB89191APF-G-608-ER-RE1
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Infineon Technologies |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 2.2V ~ 6V |
| Pembekal Peranti Pakej | 28-SOP |
| Speed | 4.2MHz |
| Siri | F²MC-8L MB89190A |
| RAM Saiz | 128 x 8 |
| Jenis Program Memory | Mask ROM |
| Saiz Program Memory | 4KB (4K x 8) |
| Peripherals | POR, WDT |
| Pakej / Kes | 28-SOIC (0.342', 8.69mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Jenis Oscillator | External |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 16 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Saiz EEPROM | - |
| Data Converters | A/D 8x8b |
| Saiz Core | 8-Bit |
| Processor Core | F²MC-8L |
| Kesambungan | Serial I/O |
| Nombor produk asas | MB89191 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | OBSOLETE |
| HTSUS | 0000.00.0000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Infineon Technologies MB89191APF-G-608-ER-RE1.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MB89191APF-G-308-ER-RE1 | MB89191APF-G-576-ER-RE1 | MB89191APF-G-587-ER-RE1 | MB89191APF-G-657-ER-RE1 |
| Pengeluar | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Saiz Program Memory | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jenis Oscillator | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | - | - | - | - |
| Bilangan I / O | - | - | - | - |
| Saiz Core | - | - | - | - |
| Jenis Program Memory | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Processor Core | - | - | - | - |
| Peripherals | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz EEPROM | - | - | - | - |
| Kesambungan | - | - | - | - |
| Speed | - | - | - | - |
| RAM Saiz | - | - | - | - |
| Data Converters | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Siri | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Muat turun MB89191APF-G-608-ER-RE1 PDF datasheets dan dokumentasi Infineon Technologies untuk MB89191APF-G-608-ER-RE1 - Infineon Technologies.
MB89191APF-G-587-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-347-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-308-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-507-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-BND-RInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-ERE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-ER-RInfineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-568-ERE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-536-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-641-ER-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOP
MB89191APF-G-XXX-BND-RE1Infineon TechnologiesIC MCU 8BIT 4KB MROM 28SOPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.