- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Dokumen lain yang berkaitan
IR Part Numbering System.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Wafer Fab Changes 6/Oct/2016.pdfSpesifikasi teknologi IRFS7437TRL7PP
Spesifikasi Teknikal Infineon Technologies - IRFS7437TRL7PP, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Infineon Technologies - IRFS7437TRL7PP
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Infineon Technologies |
| VGS (th) (Max) @ Id | 3.9V @ 150µA |
| VGS (Max) | ±20V |
| Teknologi | MOSFET (Metal Oxide) |
| Pembekal Peranti Pakej | D2PAK (7-Lead) |
| Siri | HEXFET®, StrongIRFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | 1.4mOhm @ 100A, 10V |
| Kuasa Penyebaran (Max) | 231W (Tc) |
| Pakej / Kes | TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds | 7437 pF @ 25 V |
| Gate Charge (QG) (Max) @ VGS | 225 nC @ 10 V |
| Jenis FET | N-Channel |
| FET Ciri | - |
| Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On) | 6V, 10V |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | 40 V |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | 195A (Tc) |
| Nombor produk asas | IRFS7437 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Infineon Technologies IRFS7437TRL7PP.
| Atribut produk | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | IRFS7434TRL7PP | IRFS7437TRLPBF | IRFS7437-7PPBF | IRFS7434TRLPBF |
| Pengeluar | Infineon Technologies | Infineon Technologies | International Rectifier | Infineon Technologies |
| FET Ciri | - | - | - | - |
| Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C | - | - | - | - |
| Parit untuk Source Voltan (Vdss) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jenis FET | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gate Charge (QG) (Max) @ VGS | - | - | - | - |
| Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On) | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Kuasa Penyebaran (Max) | - | - | - | - |
| VGS (Max) | - | - | - | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS | - | - | - | - |
| VGS (th) (Max) @ Id | - | - | - | - |
Muat turun IRFS7437TRL7PP PDF datasheets dan dokumentasi Infineon Technologies untuk IRFS7437TRL7PP - Infineon Technologies.
IRFS7434PBFInternational RectifierMOSFET N-CH 40V 195A D2PAK
IRFS7530-7PCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IRFS7437-7PCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IRFS7440TRLPBF MOSCypress Semiconductor (Infineon Technologies)
IRFS7434-7PPBFInternational RectifierMOSFET N-CH 40V 240A D2PAK
IRFS7437-7PPBFInternational RectifierMOSFET N-CH 40V 195A D2PAK
IRFS7437TRIR
IRFS7440TRPBFVBSEMI
IRFS7434IRFS7434PBFIR
IRFS7530IRAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.