- Bran***Lewis
- 2026/05/11
HTML Datasheet
CY8C95x0A.pdfPerhimpunan/Asal PCN
Mult Dev Site Add 9/May/2022.pdfPCN yang lain
Mult Devices 05/Aug/2018.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $4.375 | $4.38 |
Spesifikasi teknologi CY8C9520A-24PVXI
Spesifikasi Teknikal Infineon Technologies - CY8C9520A-24PVXI, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Infineon Technologies - CY8C9520A-24PVXI
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Infineon Technologies |
| Voltan - Bekalan | 3V ~ 5.25V |
| Pembekal Peranti Pakej | 28-SSOP |
| Siri | - |
| Pakej / Kes | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Pakej | Tube |
| Jenis output | Open Drain |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan I / O | 20 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Output sampukan | Yes |
| antara muka | I²C |
| ciri-ciri | EEPROM, POR, PWM, WDT |
| Semasa - Output Sumber / tenggelam | 10mA, 25mA |
| Kekerapan jam | 100 kHz |
| Nombor produk asas | CY8C9520 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Infineon Technologies CY8C9520A-24PVXI.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CY8C9520A-24PVXIT | CY8C9540A-24PVXIT | CY8C9520-24PVXI | CY8C9540A-24PVXI |
| Pengeluar | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Infineon Technologies |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| antara muka | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Output sampukan | - | - | - | - |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Semasa - Output Sumber / tenggelam | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis output | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kekerapan jam | - | - | - | - |
| Bilangan I / O | - | - | - | - |
Muat turun CY8C9520A-24PVXI PDF datasheets dan dokumentasi Infineon Technologies untuk CY8C9520A-24PVXI - Infineon Technologies.
CY8C68237FM9-BLETInfineon TechnologiesIC MCU ARM CORTEX PSOC 104LFCSP
CY8C6347LQI-BLD52TInfineon TechnologiesIC MCU 32BIT 1MB FLASH 68QFN
CY8C9520-24PVXIInfineon Technologies8C21534A
CY8C9520A-24PVXITInfineon TechnologiesIC XPNDR 100KHZ I2C 28SSOP
CY8C6347LQI-BLD52Infineon TechnologiesIC MCU 32BIT 1MB FLASH 68QFNAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.