- Jess***Jones
- 2026/04/17
Helaian data
Cylindrical Battery Holders.pdfPerhimpunan/Asal PCN
2.73KHz.pdfSpesifikasi teknologi CY26049ZXI-36T
Spesifikasi Teknikal Infineon Technologies - CY26049ZXI-36T, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Infineon Technologies - CY26049ZXI-36T
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Infineon Technologies |
| Voltan - Bekalan | 3.15V ~ 3.45V |
| Jenis | Clock/Frequency Synthesizer, Clock Generator, Fanout Distribution, Jitter Attenuator |
| Pembekal Peranti Pakej | 16-TSSOP |
| Siri | Failsafe™, PacketClock™ |
| Nisbah - Input: Output | 1:3 |
| Pakej / Kes | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluaran | Clock |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| Bilangan Circuits | 1 |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Input | Clock |
| Kekerapan - Max | 155MHz |
| Divider / Multiplier | Yes/No |
| Berbeza - Input: Output | No/No |
| Nombor produk asas | CY26049 |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Infineon Technologies CY26049ZXI-36T.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | CY26049ZXC-36T | CY26049ZXI-36 | CY26049ZXC-36 | CY26049ZXC-22T |
| Pengeluar | Infineon Technologies | Infineon Technologies | Cypress Semiconductor Corp | Infineon Technologies |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| Berbeza - Input: Output | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Bekalan | - | - | - | - |
| Divider / Multiplier | - | - | - | - |
| Input | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pengeluaran | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Siri | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Kekerapan - Max | - | - | - | - |
| Nisbah - Input: Output | - | - | - | - |
Muat turun CY26049ZXI-36T PDF datasheets dan dokumentasi Infineon Technologies untuk CY26049ZXI-36T - Infineon Technologies.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.