- Jess***Jones
- 2026/04/17
HTML Datasheet
37000,38000 Series Datasheet.pdfMaklumat alam sekitar
Curtis Industries REACH.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $14.364 | $14.36 |
Spesifikasi teknologi T38051-23-0
Spesifikasi Teknikal Curtis Industries - T38051-23-0, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Curtis Industries - T38051-23-0
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Curtis Industries |
| tolok Wire | 12-22 AWG |
| Penilaian voltan | 300V |
| Penamatan Top | Screws with Captive Plate |
| Terminal skru Bahan | - |
| Terminal skru Selesai | - |
| Terminal Block Jenis | Barrier Block |
| Siri | 38000 |
| Pitch | 0.375" (9.53mm) |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | 105°C |
| Bilangan Wire Penyertaan | 23 |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bilangan Baris | 1 |
| Bilangan Circuits | 23 |
| pemasangan Jenis | Chassis, Panel |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Bahan - Insulation | Polypropylene (PP) |
| ciri-ciri | Flange |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 20A |
| warna | - |
| Penamatan bottom | Quick Connect (0.250") |
| Nombor produk asas | T38051 |
| Jenis halangan | 2 Wall (Dual) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Curtis Industries T38051-23-0.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | T38051-21-0 | T38051-22-0 | T38051-20-0 | T38051-26-0 |
| Pengeluar | Curtis Industries | Curtis Industries | Curtis Industries | Curtis Industries |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Penamatan Top | - | - | - | - |
| Terminal skru Selesai | - | - | - | - |
| Bahan - Insulation | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis halangan | - | - | - | - |
| Bilangan Wire Penyertaan | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bilangan Baris | - | - | - | - |
| Pitch | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Terminal Block Jenis | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| Bilangan Circuits | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Penamatan bottom | - | - | - | - |
| Terminal skru Bahan | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| tolok Wire | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
Muat turun T38051-23-0 PDF datasheets dan dokumentasi Curtis Industries untuk T38051-23-0 - Curtis Industries.
T38051-20-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375"
T38052-05-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375"
T38051-24-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 24CIRC 0.375"
T38051-25-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 25CIRC 0.375"
T38051-19-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 19CIRC 0.375"
T38052-02-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.375"
T38052-04-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375"
T38051-26-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 26CIRC 0.375"
T38051-15-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375"
T38052-06-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375"
T38051-17-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 17CIRC 0.375"
T38052-01-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT
T38051-21-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 21CIRC 0.375"
T38051-22-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375"
T38051-14-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 14CIRC 0.375"
T38051-18-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375"
T38051-16-0Curtis IndustriesCONN BARRIER STRP 16CIRC 0.375"Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.