- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $5.462 | $5.46 |
Spesifikasi teknologi 11133.0
Spesifikasi Teknikal Conta-Clip, Inc. - 11133.0, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Conta-Clip, Inc. - 11133.0
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Conta-Clip |
| Penamatan Wire | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| tolok Wire | 14-28 AWG |
| voltan | 300 V |
| Torque - Screw | - |
| Siri | - |
| skru Thread | - |
| Skru bahan - Plating | - |
| Jawatan Per Level | 13 |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Pakej | Box |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Suhu Operasi | -30°C ~ 105°C |
| Bilangan Tahap | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board |
| perumahan bahan | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| ciri-ciri | - |
| Semasa | 16 A |
| Hubungi bahan - Plating | - |
| warna | Gray |
| Clamp bahan - Plating | Steel, Stainless |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.90.4000 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Conta-Clip, Inc. 11133.0.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 11133.0 | 11133.1 | 11132.0 | 11132.1 |
| Pengeluar | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. | Conta-Clip, Inc. |
| perumahan bahan | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| mengawan Haluan | Horizontal with Board | Horizontal with Board | Horizontal with Board | Horizontal with Board |
| Skru bahan - Plating | - | - | - | - |
| warna | Gray | Green | Gray | Green |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) | 0.197" (5.00mm) |
| Pakej | Box | Box | Box | Box |
| Clamp bahan - Plating | Steel, Stainless | Steel, Stainless | Steel, Stainless | Steel, Stainless |
| Hubungi bahan - Plating | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| skru Thread | - | - | - | - |
| tolok Wire | 14-28 AWG | 14-28 AWG | 14-28 AWG | 14-28 AWG |
| Jawatan Per Level | 13 | 13 | 12 | 12 |
| ciri-ciri | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 105°C | -30°C ~ 105°C | -30°C ~ 105°C | -30°C ~ 105°C |
| Penamatan Wire | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp | Screwless - Spring Cage, Tension Clamp |
| voltan | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| Semasa | 16 A | 16 A | 16 A | 16 A |
| pemasangan Jenis | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Bilangan Tahap | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Torque - Screw | - | - | - | - |
11132-03MACOM Technology SolutionsPT-15SFA/17LP/AC/LC
11133.1Conta-Clip, Inc.PCB TERMINAL
11132.1Conta-Clip, Inc.PCB TERMINAL
11133001702HARTINGHAN-YELLOCK 30M PANEL FEED THROU
11132.0Conta-Clip, Inc.PCB TERMINAL
11133Littelfuse Inc.SOCKET
11133Elesa USA CorporationHCV-E, ELECTRICAL LEVEL INDICATO
111321Elesa USA CorporationHVF. (G1/4 - G3/8 - G1/2), VISUA
111322Elesa USA CorporationHVF-SST (G1/4 - G3/8 - G1/2), VI
11132Elesa USA CorporationHCV-E, ELECTRICAL LEVEL INDICATOAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.