- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Ossolescence/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPembungkusan PCN
Shipping Box and Labels 05/Jan/2018.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $3.28 | $3.28 |
| 200+ | $1.27 | $254.00 |
| 500+ | $1.225 | $612.50 |
| 1000+ | $1.203 | $1,203.00 |
Spesifikasi teknologi AGC-3/4-R
Spesifikasi Teknikal Eaton - Electronics Division - AGC-3/4-R, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Eaton - Electronics Division - AGC-3/4-R
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Coiltronics (Eaton) |
| Voltan Rating - AC | 250 V |
| Saiz / Dimensi | 0.250' Dia x 1.250' L (6.35mm x 31.75mm) |
| Siri | AGC |
| Masa tindak balas | Fast Blow |
| Pakej / Kes | 3AB, 3AG, 1/4' x 1-1/4' |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Requires Holder |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| lebur I²t | 1.716 |
| Jenis fius | Cartridge, Glass |
| DC sejuk rintangan | 0.272 Ohms |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 750 mA |
| warna | - |
| Breaking Kapasiti @ nilai voltan | 35A |
| Nombor produk asas | AGC |
| Agensi kelulusan | CSA, UL |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.10.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Eaton - Electronics Division AGC-3/4-R.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | AGC-3/8-R | AGC-3/10-R | AGC-3/16-R | AGC-3-2/10-R |
| Pengeluar | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division | Eaton - Electronics Division |
| Breaking Kapasiti @ nilai voltan | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| lebur I²t | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jenis fius | - | - | - | - |
| warna | - | - | - | - |
| DC sejuk rintangan | - | - | - | - |
| Masa tindak balas | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Muat turun AGC-3/4-R PDF datasheets dan dokumentasi Eaton - Electronics Division untuk AGC-3/4-R - Eaton - Electronics Division.
AGC-3-2-10Eaton - Electronics DivisionAGC-3-2-10
AGC-3-16Eaton - Electronics DivisionAGC-3-16
AGC-3-4-REaton - Electronics DivisionAGC-3-4-R
AGC-3-8Eaton - Electronics DivisionAGC-3-8
AGC-4-10Eaton - Electronics DivisionAGC-4-10Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.