- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
EC3A Series 3 Watt Datasheet.pdfMaklumat alam sekitar
Cincon Electronics RoHS Cert.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $18.55 | $18.55 |
| 200+ | $7.40 | $1,480.00 |
| 500+ | $7.16 | $3,580.00 |
| 1000+ | $7.03 | $7,030.00 |
Spesifikasi teknologi EC3A01
Spesifikasi Teknikal Cincon Electronics Co. LTD - EC3A01, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Cincon Electronics Co. LTD - EC3A01
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Cincon |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 5V |
| Voltan - Pengasingan | 500 V |
| Voltan - Input (Min) | 4.5V |
| Voltan - Input (Max) | 6V |
| Jenis | Isolated Module |
| Pembekal Peranti Pakej | - |
| Nombor standard | - |
| Saiz / Dimensi | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Siri | EC3A (3W) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Kuasa (Watt) | 3 W |
| Pakej / Kes | 24-DIP Module, 14 Leads |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -25°C ~ 71°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | SCP |
| kecekapan | 75% |
| Semasa - Output (Max) | 600mA |
| Ciri-ciri kawalan | - |
| Agensi kelulusan | - |
| aplikasi | ITE (Commercial) |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Cincon Electronics Co. LTD EC3A01.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | EC3A01H | EC3A01-E | EC3A01HM-E | EC3A01H-E |
| Pengeluar | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD | Cincon Electronics Co. LTD |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Semasa - Output (Max) | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Siri | - | - | - | - |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan - Input (Max) | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Pembekal Peranti Pakej | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltan - Input (Min) | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ciri-ciri kawalan | - | - | - | - |
Muat turun EC3A01 PDF datasheets dan dokumentasi Cincon Electronics Co. LTD untuk EC3A01 - Cincon Electronics Co. LTD.
EC3925ETTTS-50.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 50.000
EC3900ETTTS-24.576M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 24.576
EC3900ETTTS-100.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 100.00
EC381VM-16PDINKLE Corporation USA
EC3A01H-V5-B-TBSAYNO
EC3945ETTTS-25.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 25.000
EC3925ETTTS-27.000M TREcliptekSTANDARD CLOCK OSCILLATOR 27.000Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.