- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $32.192 | $32.19 |
Spesifikasi teknologi E36D101HLS183MD79U
Spesifikasi Teknikal United Chemi-Con - E36D101HLS183MD79U, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan United Chemi-Con - E36D101HLS183MD79U
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Chemi-Con |
| Voltan - Rated | 100 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 2.500" Dia (63.50mm) |
| Siri | U36D |
| Ripple Current @ Low Frequency | 10.83 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 15.162 A @ 3 kHz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Radial, Can - Screw Terminals |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Chassis, Stud Mount |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 1.126" (28.60mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 3.150" (80.00mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 11.2mOhm @ 120Hz |
| kemuatan | 18 mF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0085 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan United Chemi-Con E36D101HLS183MD79U.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | E36D101HPN103MC79U | E36D101HPN103MAD0U | E36D101HPN103MC79M | E36D101HPN153MC92U |
| Pengeluar | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con | United Chemi-Con |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toleransi | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
E36D101HLN822MC67UUnited Chemi-ConCAP ALUM 8200UF 20% 100V SCREW
E36D101HLN822MC67MUnited Chemi-ConCAP ALUM 8200UF 20% 100V SCREW
E36D101HPN103MAD0UUnited Chemi-ConCAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
E36D101HPN103MAD0MUnited Chemi-ConCAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
E36D101HLN222QA79MUnited Chemi-ConCAP ALUM 2200UF 100V SCREW
E36D101HLN222QA79UUnited Chemi-ConCAP ALUM 2200UF 100V SCREW
E36D101HLN333MEA5UUnited Chemi-ConCAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
E36D101HPN153MC92UUnited Chemi-ConCAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW
E36D101HPN103MC79UUnited Chemi-ConCAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
E36D101HPN103MC79MUnited Chemi-ConCAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
E36D101HPN153MC92MUnited Chemi-ConCAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREWAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.