- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $26.445 | $26.45 |
Spesifikasi teknologi TIIK51-1S-BL-A/I-O
Spesifikasi Teknikal Carling Technologies - TIIK51-1S-BL-A/I-O, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Carling Technologies - TIIK51-1S-BL-A/I-O
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Carling Technologies |
| Voltan Rating - DC | 28 V |
| Voltan Rating - AC | 125 V |
| Style penamatan | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Tukar Fungsi | On-Off |
| Siri | TIIK51 |
| Panel cutout Ukuran | Rectangular - 36.83mm x 21.08mm |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Panel Mount, Snap-In |
| Life mekanikal | 100,000 Cycles |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Perlindungan Ingress | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | - |
| ciri-ciri | - |
| Life elektrik | 50,000 Cycles |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 15A (AC/DC) |
| Warna - Penggerak / Cap | Black |
| Circuit | 4PST |
| Jenis penggerak | Concave (Standard V) |
| penggerak Penandaan | O I |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9065 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Carling Technologies TIIK51-1S-BL-A/I-O.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TIIK51-1S-BL-C/I-O | TIIK51-1S-BL-FN/I-O | TIIK51-1S-BL-FN BLK/I-O | TIIK50-1S-BL-C/I-O |
| Pengeluar | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Life elektrik | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Panel cutout Ukuran | - | - | - | - |
| Warna - Penggerak / Cap | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| penggerak Penandaan | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
TIIK51-1C-D-WH/RD-A/POLYCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-BCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1L-BL-CCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-FW BLKCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-RD-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-C/I-OCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-FWCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1C-D-WH/RD-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK50-1S-BL-ACarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-FN BLKCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK50-1L-BL-GCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK50-1F-BL-FWCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK50-1S-BL-C/I-OCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-FN BLK/I-OCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-FNCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK51-1S-BL-FN/I-OCarling TechnologiesSWITCH ROCKER
TIIK50-1S-BL-FNCarling TechnologiesSWITCH ROCKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.