- Jess***Jones
- 2026/04/17
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $22.752 | $22.75 |
Spesifikasi teknologi MA1-B-32-470-1-A22-7-C
Spesifikasi Teknikal Carling Technologies - MA1-B-32-470-1-A22-7-C, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Carling Technologies - MA1-B-32-470-1-A22-7-C
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Carling Technologies |
| Voltan Rating - DC | 80 V |
| Voltan Rating - AC | 250 V |
| Bilangan Poles | 1 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Illumination | None |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 7A |
| Jenis Breaker | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Agensi kelulusan | CSA, UL1077 |
| Jenis penggerak | Rocker |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Carling Technologies MA1-B-32-470-1-A22-7-C.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | MA1-B-32-460-1-A22-7-C | MA1-B-32-470-1-A82-G-C | MA1-B-32-470-1-A24-2-C | MA1-B-32-470-1-A37-B-C |
| Pengeluar | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Voltan Rating - AC | - | - | - | - |
| Jenis Breaker | - | - | - | - |
| Bilangan Poles | - | - | - | - |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Voltan Rating - DC | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
MA1-B-32-475-1-A16-B-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-460-3-A22-2-BCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-470-1-A27-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-470-1-A27-A-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-475-1-A17-A-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-460-1-A24-2-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-470-1-A24-2-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-460-1-A27-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-460-1-A17-A-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-470-1-A37-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-460-1-A27-A-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-450-3-A12-G-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-470-1-A17-A-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-460-1-A22-7-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-470-1-A33-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-475-1-A14-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-470-1-A82-G-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MA1-B-32-450-2-A26-2-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.