- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Helaian data
CIR Series Catalog.pdfSpesifikasi teknologi FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12
Spesifikasi Teknikal ITT Cannon, LLC - FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan ITT Cannon, LLC - FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | Cannon (ITT Cannon) |
| Penilaian voltan | 500VAC, 700VDC |
| penamatan | Crimp |
| perisai | - |
| Shell saiz, MIL | - |
| Shell Saiz - Insert | 32-A8 |
| Bahan Shell | Aluminum Alloy |
| Shell Selesai | Olive Drab Cadmium |
| Siri | CIR |
| Bahan utama | Metal |
| Pakej | Bulk |
| orientasi | Z |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| Bilangan Jawatan | 8 |
| pemasangan Jenis | Panel Mount |
| pemasangan Ciri | Flange |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Bahan Terbakar Rating | - |
| Masukkan bahan | Rubber |
| Perlindungan Ingress | Environment Proof |
| ciri-ciri | Flame Retardant |
| Jenis Fastening | Bayonet Lock |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 46A |
| Hubungi bahan | Copper Alloy |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Receptacle, Male Pins |
| warna | Olive Drab |
| Pembukaan kabel | 1.882" (47.80mm) |
| Nombor produk asas | FRCIR |
| Bahan backshell, Penyaduran | - |
| aplikasi | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Rosh tidak patuh |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan ITT Cannon, LLC FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12.
| Atribut produk | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | FRCIR02R-32-A8P-F80-T12 | FRCIR02R-32-A8PX-F80-T12 | FRCIR02R-32-A8PW-F80-T12 | FRCIR02R-32-A48PW-F80-T12 |
| Pengeluar | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC | ITT Cannon, LLC |
| Siri | - | - | - | - |
| Bahan Terbakar Rating | - | - | - | - |
| Shell Selesai | - | - | - | - |
| Bahan Shell | - | - | - | - |
| Penilaian voltan | - | - | - | - |
| Jenis Fastening | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Jenis penyambung | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Bilangan Jawatan | - | - | - | - |
| Masukkan bahan | - | - | - | - |
| perisai | - | - | - | - |
| orientasi | - | - | - | - |
| Hubungi bahan | - | - | - | - |
| Shell Saiz - Insert | - | - | - | - |
| Pembukaan kabel | - | - | - | - |
| Cara Selesai - Mengawan | - | - | - | - |
| Bahan backshell, Penyaduran | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| warna | - | - | - | - |
| pemasangan Ciri | - | - | - | - |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Shell saiz, MIL | - | - | - | - |
| Penarafan Semasa (AMPS) | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bahan utama | - | - | - | - |
| penamatan | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Muat turun FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12 PDF datasheets dan dokumentasi ITT Cannon, LLC untuk FRCIR02R-32-A8PZ-F80-T12 - ITT Cannon, LLC.
FRCIR02R-32-A8P-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A3P-F80ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 3POS SILVER CRIMP
FRCIR02R-36-7SW-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A8PX-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32A-48SITT Cannon, LLCCIR 48C 48#16 FR SKT RECP
FRCIR02R-36-7SZ-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A48PW-F80-T108ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-7S-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A40P-F80-T54ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 40POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-10P-F80-T108ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A40S-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 40POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A48PW-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A48S-F80-T39ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 48P SILVER CRIMP
FRCIR02R-36-7PZ-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-8S-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT FMALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-32-A8PW-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 8POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-7P-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 47POS GOLD CRIMP
FRCIR02R-36-10P-F80-T12ITT Cannon, LLCCONN RCPT MALE 48POS GOLD CRIMPAlamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.