- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $105.51 | $105.51 |
| 200+ | $42.10 | $8,420.00 |
| 500+ | $40.69 | $20,345.00 |
| 1000+ | $40.00 | $40,000.00 |
Spesifikasi teknologi VMS-200C-15-CNF
Spesifikasi Teknikal CUI Inc. - VMS-200C-15-CNF, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan CUI Inc. - VMS-200C-15-CNF
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CUI Inc. |
| Voltan - output 6 | - |
| Voltan - output 5 | - |
| Voltan - Output 4 | - |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 15V |
| Voltan - Pengasingan | 4 kV |
| Voltan - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Jenis | Enclosed |
| Nombor standard | 60335-1; 60601-1 |
| Saiz / Dimensi | 4.07" L x 2.44" W x 1.46" H (103.4mm x 62.0mm x 37.0mm) |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Siri | VMS-200C-CNF (200W) |
| Kuasa (Watt) | 200W |
| Pakej | Box |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Chassis Mount |
| Beban minimum yang diperlukan | - |
| ciri-ciri | Adjustable Output, Standby Output, Universal Input |
| kecekapan | 93% |
| Semasa - output 1 | 13.3 A |
| Agensi kelulusan | CE, cURus |
| aplikasi | Household Appliances, Medical |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | RoHS Compliant |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9530 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan CUI Inc. VMS-200C-15-CNF.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | VMS-200C-12-CNF | VMS-200-12-CNF | VMS-200C-24-CNF | VMS-200C-36-CNF |
| Pengeluar | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Voltan - Output 4 | - | - | - | - |
| Voltan - Input | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Agensi kelulusan | - | - | - | - |
| Nombor standard | - | - | - | - |
| Semasa - output 1 | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Voltan - Output 3 | - | - | - | - |
| Kuasa (Watt) | - | - | - | - |
| Beban minimum yang diperlukan | - | - | - | - |
| Voltan - Pengasingan | - | - | - | - |
| Voltan - output 6 | - | - | - | - |
| Voltan - Output 1 | - | - | - | - |
| Jenis | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kecekapan | - | - | - | - |
| Jumlah Output | - | - | - | - |
| Voltan - output 5 | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
| Voltan - Output 2 | - | - | - | - |
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.