- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Mahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $0.082 | $0.08 |
Spesifikasi teknologi TS11-674-80-BK-160-RA-D
Spesifikasi Teknikal CUI Devices - TS11-674-80-BK-160-RA-D, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan CUI Devices - TS11-674-80-BK-160-RA-D
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CUI Devices |
| Style penamatan | PC Pin |
| Tukar Travel | 0.25mm |
| Tukar Fungsi | Off-Mom |
| Siri | TS11 |
| Pakej | Bag |
| Rangka | - |
| Suhu Operasi | -30°C ~ 80°C |
| Force operasi | 160gf |
| pemasangan Jenis | Through Hole, Right Angle |
| Life mekanikal | 80,000 Cycles |
| Perlindungan Ingress | - |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Voltan Illumination (nominal) | - |
| Illumination Jenis Warna | - |
| Illumination | Non-Illuminated |
| ciri-ciri | - |
| Hubungi Rating @ Voltan | 0.05A @ 12VDC |
| Circuit | SPST-NO |
| Nombor produk asas | TS11-674 |
| Jenis penggerak | Standard |
| penggerak Haluan | Side Actuated |
| penggerak Bahan | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Penggerak Negara, Right Angle | 8.00mm |
| Penggerak Tinggi off PCB, Vertical | - |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9031 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan CUI Devices TS11-674-80-BK-160-RA-D.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | TS11-674-80-BK-260-RA-D | TS11-674-80-BK-100-RA-D | TS11-674-85-BK-160-RA-D | TS11-674-65-BK-160-RA-D |
| Pengeluar | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices | CUI Devices |
| Force operasi | - | - | - | - |
| Life mekanikal | - | - | - | - |
| Penggerak Negara, Right Angle | - | - | - | - |
| Circuit | - | - | - | - |
| Illumination | - | - | - | - |
| Nombor produk asas | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| penggerak Bahan | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltan Illumination (nominal) | - | - | - | - |
| Perlindungan Ingress | - | - | - | - |
| Style penamatan | - | - | - | - |
| Hubungi Rating @ Voltan | - | - | - | - |
| Penggerak Tinggi off PCB, Vertical | - | - | - | - |
| Illumination Jenis Warna | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Siri | - | - | - | - |
| Jenis penggerak | - | - | - | - |
| Tukar Travel | - | - | - | - |
| Tukar Fungsi | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Rangka | - | - | - | - |
| ciri-ciri | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| penggerak Haluan | - | - | - | - |
TS110-7A1-APSTMicroelectronicsSCR 700V 1.25A TO92-3Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.