- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Helaian data
SAK Type.pdfHTML Datasheet
SAK Type.pdfMaklumat alam sekitar
Compliance Declaration CDE.pdfMahukan harga yang lebih baik?
Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.
| Kuantiti | Harga seunit | Ext.Harga |
|---|---|---|
| 1+ | $1.995 | $2.00 |
| 200+ | $0.797 | $159.40 |
| 500+ | $0.77 | $385.00 |
| 1000+ | $0.756 | $756.00 |
Spesifikasi teknologi 228SAK050M
Spesifikasi Teknikal Cornell Dubilier / Illinois Capacitor - 228SAK050M, Atribut, Parameter dan Bahagian dengan Spesifikasi Sama dengan Cornell Dubilier / Illinois Capacitor - 228SAK050M
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pengeluar | CDE (Cornell Dubilier Electronics) |
| Voltan - Rated | 50 V |
| Toleransi | ±20% |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - |
| Saiz / Dimensi | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Siri | SAK |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.75 A @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.0125 A @ 10 kHz |
| penilaian | - |
| polarisasi | Polar |
| Atribut produk | Nilai atribut |
|---|---|
| Pakej / Kes | Radial, Can |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Jarak | 0.295" (7.50mm) |
| Tinggi - Duduk (Max) | 1.043" (26.50mm) |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | 121mOhm @ 120Hz |
| kemuatan | 2200 µF |
| aplikasi | General Purpose |
| ATRIBUT | PENERANGAN |
|---|---|
| Status RoHS | Mematuhi ROHS3 |
| Tahap Sensitiviti Kelembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mencapai status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
Tiga bahagian di sebelah kanan mempunyai spesifikasi yang sama dengan Cornell Dubilier / Illinois Capacitor 228SAK050M.
| Atribut produk | ||||
|---|---|---|---|---|
| Nombor Bahagian | 228SAK025M | 228SAK035M | 228TMA050M | 228SAK016M |
| Pengeluar | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Toleransi | - | - | - | - |
| penilaian | - | - | - | - |
| Pakej | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Saiz / Dimensi | - | - | - | - |
| Tinggi - Duduk (Max) | - | - | - | - |
| Pakej / Kes | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| ESR (Siri rintangan Setaraf) | - | - | - | - |
| Sepanjang Hayat @ Temp. | - | - | - | - |
| Permukaan Gunung Land Saiz | - | - | - | - |
| kemuatan | - | - | - | - |
| pemasangan Jenis | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lead Jarak | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Suhu Operasi | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ripple Current @ Low Frequency | - | - | - | - |
| Voltan - Rated | - | - | - | - |
| Siri | - | - | - | - |
| polarisasi | - | - | - | - |
| aplikasi | - | - | - | - |
Muat turun 228SAK050M PDF datasheets dan dokumentasi Cornell Dubilier / Illinois Capacitor untuk 228SAK050M - Cornell Dubilier / Illinois Capacitor.
Alamat e -mel anda tidak akan diterbitkan.
| Negara biasa rujukan masa logistik | ||
|---|---|---|
| Wilayah | Negara | Masa logistik (hari) |
| Amerika | Amerika Syarikat | 5 |
| Brazil | 7 | |
| Eropah | Jerman | 5 |
| United Kingdom | 4 | |
| Itali | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| New Zealand | 5 | |
| Asia | India | 4 |
| Jepun | 4 | |
| Timur Tengah | Israel | 6 |
| Rujukan Penghantaran DHL & FedEx | |
|---|---|
| Caj penghantaran (kg) | DHL Rujukan (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Mahukan harga yang lebih baik? Tambah ke Cart dan Hantar RFQ Sekarang, kami akan menghubungi anda dengan segera.